skúsené veštkyne
sú online
online_img online_img
 

Málo známe vykladacie karty

Málo známé vykládací karty

O tarote už počul snáď úplne každý. Jedná sa totiž o vôbec najznámejší a najvyhľadávanejší druh vykladacích kariet, ktorých prastarý pôvod je obostretý rúškom tajomna. K ďalším obľúbeným vykladacím kartám patria anjelské a cigánske karty, prípadne ešte karty Lenormand.

Avšak aj v súčasnosti vznikajú obrázkové karty, ktoré je možné využiť aj na výklady, čiže na predpovedanie budúcnosti a veštenie. U všetkých je známy ich autor či autorka a nemôžu sa pýšiť dlhou históriou. To im však neuberá nič na ich pôvabe. Určite stojí za to, bližšie sa zoznámiť aj s týmito menej známymi „modernými“ vykladacími kartami bližšie. Poďme si predstaviť aspoň niektoré z nich.

Karty zverokruhu (Patsy Bennett)

Pokiaľ milujete horoskopy, iste vás upútajú aj vykladacie karty podľa zverokruhu. Súprava obsahuje celkom 36 kariet, ktoré sú moderne a vkusne ilustrované motívmi vesmíru a prírody. Karty zverokruhu sú pomocníkom na každodennej ceste životom, dávajú nápovedu v oblasti osobného aj pracovného života. Môžu poradiť, ako najlepšie prekonať prekážky a starosti, s ktorými sa človek čas od času stretáva, a tým pomôcť nájsť skutočné životné šťastie.

Karty hviezdnych duší (Rebecca Campbell)

Karty hviezdnych duší obsahujú dokopy 53 ľúbezných kariet, ktoré si kladú za cieľ nemalú úlohu: ich poslaním je totiž pomôcť nájsť duši jej pôvod a miesto. Podľa autorky si práve takzvané hviezdne duše pripadajú v našom svete trochu stratené, a tieto karty ich dokážu naviesť na správnu cestu tak, aby mohli naplno zažiariť. Súčasťou kariet je aj sprievodná kniha.

Posolstvo zvieracích sprievodcov (Steven Farmer)

Jedná sa o 44 vykladacích kariet, ktorých ilustrácie sú inšpirované zvieracou ríšou. K nim je pripojená knižka s podrobným návodom, ako s kartami pracovať. Každá karta odráža duchovné posolstvo konkrétneho zvieracieho sprievodcu a je zdrojom cenným praktických rád. Tieto karty sú skvelým pomocníkom pri každodennom živote, ale aj vtedy, keď hľadáme odpovede na naše otázky.

Hodvábna cesta k harmónii duše (Ester Davidová)

Dokonca aj u nás vznikajú pôvabné vykladacie karty. Jedny z nich vytvorila aj regresívna terapeutka a spisovateľka Ester Davidová. Jedná sa o karty terapeutické, ktoré sú skutočným pohladením na duši. Človeku napomáhajú v sebarealizácii, čo nie je vždy úplne jednoduché. Okrem toho uľahčujú a spríjemňujú cestu životom. Napovedajú tiež, ako uviesť teóriu do praxe alebo ako si udržiavať zdravý nadhľad.

Vykladacie karty ženskosti „SI KRÁSNA“ (Jana Štantejská)

Ďalšie „české“ vykladacie karty pochádzajú z rúk autorky Jany Štantejskej a sú určené výhradne ženám. Majú za úlohu posilniť vnútornú sebadôveru a lepšie spoznať vlastné vnútro. Súprava obsahuje spolu 68 nádherne ilustrovaných kariet, ktoré by nemali chýbať v knihovníčke žiadnej ženy. Prispievajú k tomu, aby žena dokázala byť sama sebou, čo sa priamo odrazí v kvalite partnerského vzťahu, v rodine, rovnako ako na poli pracovného života.

Zaujíma vás, aké posolstvo ukrývajú vykladacie karty pre Vás? Vyskúšajte jedinečnú možnosť SMS veštby, odpoveď sa dozviete prakticky okamžite.