skúsené veštkyne
sú online
online_img online_img
 

Čo si premyslieť, než si zaobstaráte vykladacie karty

Možno ste už počuli o niekom, komu veštba od kartárky úplne zmenila doterajší život. A máte v okolí kamarátku či známu, ktorá z času na čas pri stretnutí vytasí balíček vykladacích kariet a pre zábavu Vám ich chce vyložiť. Alebo dokonca máte vlastnú skúsenosť s návštevou kartárky. Nech už je to akokoľvek, možno aj Vás láka vyskúšať si výklad kariet a predpovedanie budúcnosti. Veď dnes už nie je problém si tarot a ďalšie vykladacie karty zaobstarať v každom väčšom kníhkupectve. Než sa tam však vyberiete, je vhodné sa najskôr zamyslieť, či máte na výklad kariet skutočne tie pravé predpoklady. V opačnom prípade by totiž mohli napáchať viac škody ako úžitku.

Úprimne si ujasnite svoje úmysly

Byť úplne úprimným sám k sebe je často veľmi ťažké. Naše ego totiž nezriedka znemožňuje vidieť skutočnosti tak, ako naozaj sú. Pokiaľ sa chystáte vykladať karty a ste v tomto smere úplný začiatočník, bez úprimného zamyslenia sa skutočne nezaobídete.

Položte si otázku, čo vás na výklade kariet vlastne láka? Je to túžba zlepšiť svoj život alebo nájsť v kartách jednoduchú cestu na získanie peňazí? Chcete pomáhať druhým a nasmerovať ich na cestu, ktorá vedie k spokojnejšiemu životu? Alebo cítite určitú škodoradosť a nádej, že by vám karty mohli odhaliť Pandorinu skrinku vašich blízkych alebo nepriateľov?

Pokiaľ sú vaše úmysly zištného alebo sebeckého charakteru, potom na výklad kariet radšej úplne zabudnite. Akákoľvek negatívna energia pri práci s vykladacími kartami by sa skôr alebo neskôr obrátila proti vám.

Ako ste na tom s intuíciou?

Hoci si to veľa ľudí myslí, na výklad kariet nie sú potrebné žiadne nadprirodzené schopnosti. Avšak nie každý je predurčený na prácu s nimi. Pre výklad je dôležité vyznať sa v teórii, pochopiť jednotlivé kartové systémy a spôsoby, akým sa karty vykladajú. Ešte dôležitejšia je ale schopnosť intuície, ktorú dal osud ľuďom do vienka v rozličnej miere.

Pokiaľ niekomu intuitívne myslenie chýba, nemôže pri veštení očakávať veľké úspechy. Je potrebné sa na karty správne naladiť, pochopiť ich nielen racionálne, ale aj vnútorne. Ďalšou vecou je vedieť správne interpretovať významy jednotlivých kariet. Tie totiž k vykladajúcemu hovoria špecifickou symbolickou rečou a naučiť sa ich významy iba mechanicky z knihy nie je dostačujúce.

Nenechajte sa odradiť okolím

Pokiaľ sa niekto zverí svojim blízkym, že by rád skúsil výklad kariet, pomerne často sa stretne s nepochopením a nezriedka až s istým dešpektom. Karty totiž mnohí považujú za určitý druh šarlatánstva, spájajú ich s túžbou po obohatení, prípadne si kartárku predstavujú výhradne ako podivnú alebo ľahko bláznivú bytosť s neprítomným výrazom.

Aj kartári a kartárky sú ale iba obyčajní ľudia. Ľudia, ktorí majú zvláštne nadanie a túžia sa s ním podeliť s ostatnými. Ak vás teda k výkladu kariet vedie vlastné srdce a intuícia, nenechajte sa okolím rozhodiť alebo dokonca odradiť, ale hrdo choďte za svojím cieľom.

Netrúfate sa na vlastný výklad kariet a ani sa necítite na osobnú návštevu kartárky? Môžete využiť jedinečnú možnosť výkladu kariet prostredníctvom SMS alebo po telefóne. Výklad zaštiťujú profesionálne kartárky, a preto je veľmi efektívny.Tarotové karty dokážu napovedať i v ťažkých životných chvíľach, keď má človek pocit, že mu starosti a problémy padajú na hlavu. Dokonca aj vtedy existuje cesta von. Objavte ju s pomocou tarotu aj Vy.