Tarotové karty, výklad tarotových kariet

Zameranie na tento výklad kariet: Kartárka Izabela

Zasvätenie do tajov tarotových kariet

Tomu, kto sa zaujíma o rôzne druhy veštenia budúcnosti, termín tarotové karty istotne nebude neznámy. Tarot je prastarým a predovšetkým spoľahlivým nástrojom na predpovedanie budúcnosti a popri astrológii je rozhodne najobľúbenejším prostriedkom na veštenie.

Chcete si nechať vyložiť karty? Volajte na 0988 600 532 a poďme sa spoločne pozrieť, akým smerom sa bude ďalej uberať Váš život.

Tajomný tarot

Druhov kariet pre veštenie budúcnosti je mnoho. Tarotové karty sú ale jasne a bezkonkurenčne najznámejšie. O to viac vás možno prekvapí informácia, že o ich pôvode je paradoxne známych najmenej informácií. Podľa rôznych zdrojov môžeme odvodiť, že sa tarotové karty používali pravdepodobne už pred rokom 1400. Do tejto doby sú zasadené prvé zmienky o nich.

Prečo si nechať vyložiť tarot?

Ľudia si nechávajú vyložiť tarot z rôznych dôvodov. Výklad tarotových kariet totiž dokáže vyriešiť rôzne problémy. A ak nie vyriešiť, tak aspoň dopomôcť k ich riešeniu. Teraz sa pozrime na najčastejšie otázky.

Ako na tom budem s financiami?

Jedna z najčastejších otázok pri výklade tarotových kariet. Koho by nezaujímalo, ako sa mu bude finančne dariť, zvlášť v dnešnej dobe, kedy nič nie je isté a stále viac ľudí je bez práce? Tarot vám prezradí, ako na tom budete v budúcnosti s s financiami a s vašou prácou, či si dokážete udržať svoju prácu a tým aj stály príjem alebo či vás čakajú nejaké nečakané príjmy či výdaje.

Tarot je tiež skvelým poradcom pri väčších finančných investíciách, pri ktorých si nie ste stopercentne istí výsledkom. Nechajte si urobiť výklad tarotových kariet a možno ušetríte obrovské peniaze.

Budem mať šťastie v láske?

Láska. Ďalšia z veľmi častých otázok pri výklade tarotových kariet. Najčastejšie využívajú výklad tarotu ľudia, ktorí majú problémy v láske alebo sa chcú spýtať na otázky týkajúce sa ich partnera. Nezáleží na tom, či ide o problémy s terajším partnerom, s ktorým je budúcnosť neistá a tarotové karty vám tu pomôžu v rozhodnutí, či s ním naďalej zotrvať, alebo či ste sami, niekto sa vám jednoducho páči, ale neviete, či je pre vás ten pravý. Nechajte si vyložiť tarot, nech nestrácate zbytočne čas!

Vlastné zdravie a zdravie mojich blízkych

Otázky často mieria i na zdravie a všetko okolo neho. Je jedno, či ide o vaše zdravie či zdravie vašich blízkych. Keď si necháte urobiť výklad tarotových kariet, môžete sa pýtať na čokoľvek. Veštkyňa je schopná s pomocou tarotu odhaliť, čo vás stretne a neminie. Či budete zdraví, alebo vás skolí dáka zákerná choroba. Tieto veci je ale možné zistiť aj o vašich blízkych. Preto neváhajte a pýtajte sa.

Kde si nechať urobiť výklad tarotových kariet?

Na tarot sa špecializujú ako samotné veštice, tak i celé veštiarne, v ktorých sa veštice združujú, aby ste k nim mali čo najľahší prístup.

Pokiaľ sa rozhodnete ísť priamo za vešticou, iste za ňou nepôjdete len tak naslepo. Pravdepodobne ste dostal(-a) odporúčanie od niekoho, kto už u tejto veštkyne bol a s výkladom tarotových kariet bol spokojný. Odporúčanie je najlepšou referenciou a značí, že u danej veštkyne by ste mal(-a) nájsť kvalitné služby.

Rozhodne sa vyhýbajte vešticiam, ktoré nemajú dostatok praxe. Nie ste pokusné králiky a za svoje peniaze chcete istotne kvalitné služby. Tie vám ale veštice, ktoré sa tarotu venujú maximálne pár mesiacov, rozhodne nemôžu poskytnúť. Naše skúsené kartárky a veštice s dlhoročnou praxou sú tou najlepšou voľbou, majú za sebou nielen množstvo veštieb a spokojných zákazníčok a zákazníkov, ale i rôzne zdokonaľovacie kurzy a školenia. Tarot je zložitý odbor, ktorý nezvládne len tak hocikto.

Výklad tarotových kariet po telefóne

Naša online veštiareň sa špecializuje na veštenie z tarotových kariet po telefóne. Nájdete tu tých najlepších veštcov a najlepšie veštice, ktoré majú tarot v malíčku. Venujú sa mu dlhé roky a svoje služby si môžu dovoliť poskytovať na profesionálnej úrovni. Výklad tarotových kariet po telefóne má svoje nesporné výhody. Okamžite a bez čakania sa dozviete, čo vás čaká a ihneď Vám prezradíme a poradíme, čo je pre vás v danej situácii najlepšie. Druhou výhodou je, že si tarotové karty necháte vyložiť bez stresu odkiaľkoľvek, napríklad z pohodlia vášho domova bez toho, aby ste museli ísť za vešticou a stretnúť sa s ňou osobne.

Typy tarotových karet

Tarotové karty sa delia na dva základné typy, malú a veľkú arkánu.

Veľká arkána

Pozostáva z dvadsiatich dvoch kariet, ktoré zobrazujú púť životom, proces duchovného rastu a vlastného dozrievania. Tieto tarotové karty sú označené rímskymi číslicami I-XXI. Jedna karta je potom úplne bez čísla alebo označená nulou. Z tarotových kariet veľkej arkány dýcha symbolika stredoveku a renesancie. Radenie kariet býva štandardizované, aj keď v niektorých prípadoch sa môže meniť.

Malá arkána

Skladá sa z 56 kariet, ktoré sa delia do rôznych podsekcií. Každá tarotová karta tu síce má svoj význam, tieto významy sa však medzi sebou navzájom prelínajú. Sú rozdelené na karty číslované číslami 1-10 a na takzvané dvorné karty. Karty malej arkány vypovedajú o každodenných situáciách, ktoré môžu bežne nastať v našich životoch.

Chcel(-a) by ste sa učiť tarot

Ľudí, ktorí by chceli vedieť veštiť z tarotových kariet, je mnoho. Od toho sa odvíja skutočnosť, že je skutočne nutné dobre vyberať, komu predpoveď svojej budúcnosti zveríte. Mnohí začiatočníci si totiž myslia, že do tajov tarotu už dostatočne prenikli a svoje služby môžu poskytovať ostatným. Pozor na nich!

Pokiaľ sa i vy chcete učiť umeniu tarotu, verte, že je to nádherná ale dlhá cesta. Správne chápať všetky tarotové karty zaberie nejaký ten čas. Správne z nich veštiť budúcnosť je však ešte ťažšie a je nutné stále sa učiť. Pokiaľ vás tarot zaujal, kúpte si v obchode vašu sadu tarotových kariet a hor sa do učenia! Potom možno budete môcť poskytnúť výklad tarotových kariet aj ostatným. Záleží len na vás samých, koľko času a záujmu ste ochotní tarotu venovať.

Chcete si nechať vyložiť karty? Volajte na 0988 600 532 a poďme sa spoločne pozrieť, akým smerom sa bude ďalej uberať Váš život.

Vaše názory

 • pani Andrea, Prešov
  Postretla ma kríza v manželstve. Váhala som, či mám manžela opustiť a rozvrátiť tak rodinu s dvoma malými deťmi. Pani Izabela mi poradila, aby som to v žiadnom prípade nerobila, karty jej povedali, že sa situácia zlepší. A skutočne, teraz sme s manželom už rok od krízy a žijeme konečne spokojným životom tak ako na začiatku nášho manželstva. Ďakujem za cennú radu, ktorá mi zachránila manželstvo, mojim deťom detstvo a pani Izabela odporúčam!
 • Monika, Košice
  Veľmi mi táto pani Izabela pomohla vrelo odporúčam!
 • Beáta, Rožňava
  Izabelku a jej všemocné karty môžem rozhodne odporučiť. Už niekoľkokrát bola mne a mojej rodine veľmi nápomocná, za čo jej ďakujem! Mária, Spišské Vlachy
 • Mária, Spišské Vlachy
  Pani Izabelu som si obľúbila potom, čo mi niekoľkokrát pomocou tarotových kariet správne predpovedala budúcnosť. Mohla som sa tak pripraviť na všetky situácie, ktoré by som bez Izabely nečakala, a všetko som s prehľadom zvládla.
 • pán Dušan, Bratislava
  Ďakujem pani Izabele, že mi pomohla správne sa rozhodnúť pri rizikovej investícii. Tá sa mi teraz začína pekne vyplácať!
 • Alžbeta, Starý Smokovec
  Pani Izabela je osobou na svojom mieste. Pokiaľ potrebujete kvalitnú veštbu s dôrazom na detaily, odporúčam zavolať práve jej. Mne ale aj mojim kamarátkam už nespočetne veľa krát pomohla, za čo sme jej naozaj vďačné.
 • Agneša, Brezno
  Izabelka je jednou z najlepších kartárek. Je vždy ochotná a nápomocná, rada vyrieši Vaše problémy. Mne osobne pomohla vždy a so všetkým a musím povedať, že mi už ušetrila mnoho trápenia a stresu.

Výklad kariet NAŽIVO zavolajte na telefón: 0988 600 532

Kartárka Izabela

veštica Izabela

SMS veštenie
Napište SMS v tvare
VESTBA datum otazka
a pošlite ju na číslo
7038
pr: VESTBA 1.3.1976 chcem vediet ..