skúsené veštkyne
sú online
online_img online_img
 

Aký deň v týždni vybrať k vešteniu z kariet?

Pohrávate sa v ruke nervózne s balíčkom kariet. Čaká vás veštba, ktorá je veľmi dôležitá. Preto chcete mať pochopiteľne istotu, že dodržíte všetky podmienky pre čo najlepší výsledok. V takom prípade však nezabudnite vziať do úvahy aj deň v týždni. Dokonca aj to, aký je deň, sa premieta do výkladu kariet a môže ovplyvniť výslednú veštbu.

Pondelok

Pri veštení v pondelok buďte obzvlášť opatrní. Tento deň má vo svojej moci tajomný Mesiac. V minulosti bol práve pondelok s obľubou využívaný na praktizovanie neslávne preslávenej čiernej mágie, ktorá nebola spájaná s dobrými úmyslami.
Ale aj napriek tomu, je možné karty vykladať aj v pondelok. Hodí sa pre riešenie akýchkoľvek otázok, najväčší efekt je však zaznamenaný vtedy, pokiaľ ide o ženské záležitosti, rodinné vzťahy či rôzne ťažkosti s deťmi.

Utorok

Utorok sa spája s planétou Mars, pre ktorú už tradične charakteristické rozličné rozbroje a konflikty. V tento deň môže vyjsť veštba trochu rozporuplne a jej interpretácia nemusí byť vôbec jednoduchá. Pokiaľ potrebujete vyložiť karty a riešite dôležité životné otázky, radšej presuňte veštbu na iný deň.

Streda

Strede vládne planéta Merkúr. Tento deň je veľmi vhodný na akúkoľvek veštbu a výkladu kariet sa preto nemusíte obávať. Karty sú pripravené odpovedať na vaše otázky a netreba sa vyhýbať ani témam, ktoré úzko súvisia so vzťahmi, láskou a partnerstvom.

Štvrtok

Taktiež štvrtok je považovaný za deň vhodný k rozmanitým magickým záležitostiam, vrátane predpovedania budúcnosti z kariet. Ak navyše na štvrtok vychádza spln, vedzte, že efekt veštby bude naozaj silný a bude mať veľký vplyv na život toho, komu je veštené. K výkladu kariet preto v takýto deň pristupujte maximálne zodpovedne.

Piatok

Piatok patrí Venuši, ktorá je označovaná za bohyňu lásky. Práve v tento deň karty s radosťou odhalia všetko, čo sa dotýka lásky, zamilovanosti a partnerského života. V piatok je možné sa bez obáv opýtať aj na osudovú lásku či na to, ako si povedie manželstvu v ďalších rokoch. Okrem výkladu kariet možno v tento deň uskutočniť aj rituály lásky, iste sa neminú účinku.

Sobota

So sobotou sa spája planéta Saturn. Ako je naklonená výkladu kariet? Jej múdrosť, skúsenosti a rozvaha zvyšujú presnosť výkladu a povzbudzujú hĺbku intuície samotnej kartárky. Prvý víkendový deň je teda takisto vhodný na výklad kariet, je možné sa pustiť aj do riešenia niektorých zložitejších tém a otázok.

Nedeľa

Druhý víkendový deň je zasvätený našej životodarnej hviezde. Slnko rozdáva nielen život, ale aj radosť, optimizmus, vitalitu, teplo a energiu. Podobne nás môže naplniť aj nedeľná veštba z kariet. V nedeľu sa nás totiž pokúsi nasmerovať na šťastnejšiu životnú púť, aby sme sa aj my mohli rozžiariť nekonečným šťastím.

Túžite sa dozvedieť, aké tajomstvo ukrývajú karty? Vyskúšajte našu SMS veštbu alebo výklad kariet a získajte cenné informácie pre ďalší život.