Anjelské karty, výklad z anjelských kariet

Zameranie na tento výklad kariet: Kartárka Daniela

Anjeli majú obrovskú moc

Svätí anjeli sú všemohúci. Bdejú nad našou bezpečnosťou, vedia o nás všetko. Vedia, čo sa nám prihodilo, no predovšetkým to, čo nás ešte len čaká. Mnoho rokov ľudia nemohli nájsť spôsob, ako sa s anjelmi spojiť. Pred niekoľkými desaťročiami bol ale tento spôsob objavený. Tým spôsobom sú takzvané anjelské karty.

Anjelské karty

Anjelské karty sú z hľadiska výkladu budúcnosti jedny z najčastejšie používaných kariet. V obľúbenosti ich predbiehajú snáď len najznámejšie tarotové karty. Anjelské karty sa delia podľa spôsobu určenia a požiadaviek veštby. Iné anjelské karty veštkyňa použije, pokiaľ Vás zaujíma partnerstvo a vzťahy, a iné, pokiaľ je predmetom Vášho záujmu napríklad zdravie.

Spojenie s anjelmi

Pokiaľ sa rozhodnete nechať si vyložiť anjelské karty, istotne Vás bude zaujímať, ako také veštenie prebiehal. Vopred je treba povedať, že samotné anjelské karty nie sú tým, z čoho veštec budúcnosť vyčíta. Anjelské karty sú iba akýmsi prostredníkom. Len púhym nástrojom, ktorý sprostredkuje kontakt so samotnými anjelmi a pomocí ktorého je možné položiť im akékoľvek otázky. Vďaka anjelským kartám dôjde k spojeniu mysle veštcov s anjelmi a vy sa tak jeho prostredníctvom môžete spýtať na to, čo vás zaujíma, čo by ste radi vedeli.

Existujú nejaké hranice?

Dalo by sa povedať, že nie. Vzhľadom k tomu, že anjeli bdejú nad nami a našimi životmi 24 hodín denne, 7 dní v týždni, nie je nič, na čo by ste sa nemohli spýtať.

Ako vyberať veštcov?

Symbolika anjelských kariet je mimoriadne obsiahla a teda i zložitá na pochopenie. Veštcov, ktorých si zvolíte na ich výklad, si vyberajte veľmi obozretne. Iste, mnohí ľudia sa výkladom zaoberajú i podomácky, ale tieto veštby nemusia vždy vyjsť, väčšinou sa ani nepodarí nadviazať kontakt s anjelmi. Anjelské karty si nechajte vyložiť od profesionála v odbore. Skúsený veštec Vám nielenže dokáže povedať omnoho viac informácií než niekto, kto s veštením ešte len začína, ale navyše máte istotu, že sa informácie budú zakladať na skutočnosti a nie len na obyčajných odhadoch.

Tak hor sa do toho; od okamihu, kedy sa dozviete Vašu budúcnosť, Vás delí len oslovenie toho pravého veštca.

Zdvihnite slúchadlo, vytočte moje číslo 0988 600 534 a poďme sa za pomoci anjelských kariet spojiť s týmito nadpozemskými bytosťami. Bytosťami, ktoré Vás poznajú možno lepšie než vy sami!

Vaše názory

 • Jana, Banská Bystrica
  Pri prvom kontakte s pani Danielou som mala husiu kožu. Skutočnosti, ktoré mi o mojej osobe povedala, boli síce príjemné, a ako sa neskôr ukázalo, i pravdivé, ale stále som nemohla uveriť, že je skutočne možné spojiť sa s anjelmi a spýtať sa ich na ich budúcnosť. Teraz už verím a som stálou zákazníčkou.
 • Milada, Spišská Nová Ves
  S veštbou pomocou anjelských kariet aj s pani Dankou mám len pozitívne skúsenosti.
 • Ľudmila, Ružomberok
  Pani Daniela mi dokázala v ťažkých chvíľach môjho života (rozpadla sa mi rodina, prišla som o prácu...) predpovedať lepšie zajtrajšky, vďaka čomu som sa odhodlala vydržať a nevzdávať sa. Teraz žijem opäť spokojný život aj s mojimi dvoma deťmi.
 • Katka, Prievidza
  Chcela som vyskúšať niečo nové. Výklad anjelských kariet ma lákal už dlhšiu dobu. Konečne som sa odhodlala a zavolala pani Daniele. Výkladom som bola doslova ohromená. Zistila som všetko, čo som potrebovala vedieť, a ako sa mi neskôr potvrdilo, veštba vyšla s absolútnou presnosťou.
 • Terézia, Košice
  Prvým impulom pre telefonát pani Daniele bola moja skepsa voči niečomu takému ako sú anjeli. Po prvých slovách pani Daniely ma ale doslova zamrazilo. To, čo mi povedala, si nemohla len tak vymyslieť, niekto jej to musel prezradiť - anjeli. Teraz som Danielina pravidelná zákazníčka a som omnoho prístupnejšia zdanlivo nadprirodzeným veciam.
 • Kristína, Michalovce
  Daniela naozaj vie, čo robí. Anjeli jej povedia všetko, čo chcem vedieť. Navyše je to príjemná dáma, ktorá je schopná udržať tajomstvo - viem, o čom hovorím, sme dlhoročné kamarátky.

Výklad kariet NAŽIVO zavolajte na telefón: 0988 600 534

Kartárka Daniela

veštica Daniela

SMS veštenie
Napište SMS v tvare
VESTBA datum otazka
a pošlite ju na číslo
7038
pr: VESTBA 1.3.1976 chcem vediet ..